Собственикът на пловдивската медията traffic news – Александър Апостолов е бил отведен с полиция, след извършена проверка на пътя.
Тази новина съобщи наш читател, който е разпознал Апостолов. Според него, собственикът на медията е бил спрян преди обяд докато е шофирал автомобил Мерцедес. Читателят е забелязал, че полицейските служители са взели проба от устата на собственика на медията. След това е бил задържан и отведен с патрулен автомобил, като се предполага, че тестът е бил положителен.
Въпреки, че към момента няма официално потвърдена информация от МВР – Пловдив, но в няколко медии се появи новина, че шеф на охранителна фирма и известен бизнесмен в Пловдив е задържан по-рано днес.
Според 24 часа, собственикът е на охранителна компания е бил спрян на бул. “6 септември“ и след направен драг тест е установено, че е седнал зад волана след употреба на наркотици. Лицето е било задържано за 24 часа в ареста и срещу него е образувано бързо производство.
Според Факти 42-годишен предприемач от Пловдив е бил задържан днес при акция “Пешеходец”, която се провежда в Пловдив и региона. Около 10:30 ч. на бул. “6 септември” е бил спрян за проверка луксозен автомобил за нарушение на пътна маркировка. На водача е съставен акт за това, че управлявал луксозното возило под въздействието на опиати. Очаквайте подробности!

към 10.30 срещу Вис Виталис мерцедес 7979 беше.
Бивш наркоман НЯМА!
Този още като дете започна с марихуана и явно е продължил да се друса.
Никой не е недосегаем!
ще го измъкна
Постоянно е надрусан, всички знаят но ги беше страх да го проверят щото Рогачев стои зад него! Явно някой се е осмелил!
БАСИ МАМАТА, КЪВ ТЪП ПОГЛЕД САМО. ТОЯ Е КУХ КАТО КИТАРА!
Той е човек на Рогачев, ще го оправят много бързо!